SPA dla Umysłu

Codzienne szybkie tempo życia, natłok obowiązków oraz wspinanie się na szczyty w pogodni za celem i marzeniem, motywują nas do dawania z siebie 100% możliwości.
Jednocześnie, często zapominamy o tym, aby chociaż raz na jakiś czas zatrzymać się na chwilę, wziąć kilka głębokich oddechów i zadbać o siebie.

SPA dla Umysłu – zostań swoją przyjaciółką to wydarzenie organizowane przez Kobiety dla Kobiet.

W pięknych przestrzeniach SPA 1306, Uczestniczki będą miały okazję spędzić wieczór pełen spokoju i dobrej energii, podczas którego organizatorzy zaopiekują się zarówno ich ciałem, jak i umysłem.

W programie wieczoru:

  1. SPA dla umysłu – zostań swoją najlepszą przyjaciółką: Warsztat psychologiczny prowadzony przez Paulinę Ilijew, a w nim sposoby na zaprzyjaźnienie się z samą sobą, oczyszczenie i wyciszenie umysłu i dobre wypoczywanie.
  2. Jak zadbać o skórę jesienią i zimą – oto jest pytanie! SPA 1306 odpowiada, jak skutecznie pielęgnować skórę twarzy – domowo i profesjonalne.
  3. Fryzura podkreślająca urodę – jak ją znaleźć? Analiza fryzury oraz kolorystyczna wykonana przez Wierzbicki & Schmidt.
  4. Skaner skóry prawdę Ci powie czyli analiza skóry pozwalająca określić rodzaj skóry oraz najkorzystniejszą dla niej pielęgnację.
  5. Relaksujący masaż oraz odżywcza parafina dłoni.

Spotkanie odbędzie się 28.11 o godzinie 17:30

W SPA 1306, Termy Maltańskie, ul. Termalna 1 Poznań.

Koszt: 99 pln/os.

Cena zawiera – udział we wszystkich atrakcjach wieczoru, catering, Prosecco, upominki.
kup_online