spa poznań

Masaże

SPA 1306 Poznań – sprawdź nasze masaże:

Masaże to wyjątkowy sposób na to, by zadbać o swoje ciało i umysł oraz zacząć żyć w harmonii ze sobą i ze światem. Od setek lat masaże pomagają ludziom przywrócić równowagę energii w organizmie.

Masaż relaksacyjny

Masaże relaksacyjne wspomagają osiągnięcie totalnego odprężenia, odzyskanie sił witalnych i sprawności, a także zlikwidowanie napięć czy bólu. Nie są one tylko doraźnym działaniem antystresowym i odprężającym. Według wschodniej medycyny masaże są równie istotne dla zdrowia, urody oraz kondycji psychicznej jak prawidłowa dieta i inne elementy zdrowego stylu życia.

Nasze masaże wykonywane są wyłącznie przy użyciu olejków naturalnego pochodzenia, nie zawierają PEG’ów i konserwantów, są certyfikowane, pochodzą z monitorowanych upraw biologicznych.

Masaż tkanek głębokich

Pragniesz odciążenia od napięcia mięśniowego oraz innych dolegliwości bólowych, zredukowania stresu, czy po prostu marzy Ci się chwila relaksu?

Z ogromną przyjemnością oferujemy Ci masaże relaksacyjne, sportowe, a także masaże tkanek głębokich – rekonwalensencyjne, czyli takie, które zwiększają elastyczność oraz zakres ruchów mięśni. Nasi doświadczeni masażyści sprawią, że wyjdziesz od nas w pełni usatysfakcjonowany.

Skip to content