Kobiece Rytuały Piękna w SPA 1306

Drogie Panie,
13 marca rozpoczynamy nowy cykl najbardziej kobiecych wydarzeń w Poznaniu!
W środowe popołudnie spotykamy się we wnętrzach orientalnego Spa1306 w Termach  Maltańskich Poznań, aby poddać Wasze ciało „Kobiecym rytuałom piękna”.
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cały pakiet atrakcji. Oddamy Was w ręce najlepszych specjalistów w różnych dziedzinach, którzy zadbają o Waszą pielęgnację i pełen relaks.

LovelyYou atelier brafittingu przygotuje dla Was profesjonalny salon brafittingowy, w którym będziecie mogły Panie skorzystać z porad brafitterek oraz do woli mierzyć piękną i ekskluzywną bieliznę. Oprócz nauki zasad prawidłowego doboru biustonosza zaprosimy Was do eksperymentowania oraz zabawy w lingerie styling. Nie zabraknie najnowszych trendów, gorących akcesoriów oraz bielizny modelującej. Wszystko w kameralnej i swobodnej atmosferze.

Podczas eventu będzie możliwość zakupu bielizny z atrakcyjnym rabatem. Spa1306 w Termach  Maltańskich Poznań
to miejsce wyjątkowe!!! To SPA inne niż wszystkie, które łączy tradycyjne ceremonie zaczerpnięte z kultury Indii, Maroka i Turcji z nowoczesnością.

W ramach biletu wstępu zapraszamy Panie na błotną ceremonię Rasoul w łaźni parowej, która doskonale odżywia, mineralizuje i wygładza skórę całego ciała. Ponadto zaprezentujemy spektakularne efekty zabiegu bankietowego GeneO+, który błyskawicznie odmładza, rozjaśnia i widocznie dotlenia skórę twarzy. Dodatkowo w prezencie od Spa 1306 w dniu eventu otrzymacie Panie rabat nawet do 50% na wybrane zabiegi.

Partnerzy wydarzenia:

  • WS Academy Wierzbicki & Schmidt – najlepsi styliści fryzur, wirtuozi barw. Podczas spotkania będą doradzali Paniom w kwestii bezpiecznej koloryzacji oraz nowoczesnego cięcia.
  • Cukiernia Bezowa BEZA – najsłodsze miejsce na mapie Poznania. Przygotuje dla Was niezwykle barwne i oryginalne słodkości.
  • LYFE Diet Catering – zadba o smaczne i zdrowe przekąski podczas spotkania.
  • Voyager Group zaprosi uczestniczki na przejażdżkę Alfą Romeo w uzgodnionym terminie.
  • O wiosenny i kobiecy wystrój wnętrza zadba kwiaciarnia Villa Prestige
  • Klub Kobiet Przedsiębiorczych to wyjątkowa przestrzeń dla kobiet szukających inspiracji oraz nowych kontaktów.
  • Nad spotkaniem patronat obejmie Sukces po poznańsku , który umieści w kwietniowym wydaniu fotorelację z wydarzenia.

Drogie Panie,
Ilość miejsc jest ograniczona, na spotkanie zaprosić możemy tylko 30 osób! Zależy nam, aby każda z Was czuła się komfortowo i mogła w pełni skorzystać z przygotowanych atrakcji. Ubierzcie się więc wygodnie (szlafrok zapewni SPA 1306), zabierzcie dobry humor i razem celebrujmy naszą Kobiecość! Będzie nietypowo i nadzwyczajnie, gdyż czeka na Was niekonwencjonalny networking. Spotkanie rozpoczynamy lampką Prosecco o godzinie 16:30.

Wpis na listę uczestników następuje po dokonaniu przelewu na nr konta:
69 1460 1181 2025 5549 1970 0001
Cena biletu: 139zł
W tytule przelewu proszę wpisać imię, nazwisko oraz nr telefonu.

Jeżeli będziecie Panie dokonywać wpłaty w imieniu kilku osób, proszę o podanie ilości uczestniczek oraz nazwisk wszystkich Pań. Po otrzymaniu wpłaty będziemy kontaktować się telefonicznie, w celu potwierdzenia wpisania na listę uczestników.
Więcej informacji pod numerem telefonu:
511 230 509 w godzinach 11:00-19:00 Salon Lovely You atelier brafittingu.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

Kobiece Rytuały Piekna

Kobiece Rytuały Piekna