Dzień Kobiet to okazja, która zasługuje na świętowanie przez cały marzec! 🌹 Kobiety, to większość naszych klientów i zawsze stawiamy sobie za cel, by każda wizyta w SPA 1306 stawała się dla nich odskocznią od codzienności, relaksowała i ładowała energią, a w marcu dodatkowo celebrowała kobiecość dzięki masażom i Prosecco! 

Przygotowaliśmy dla Was 3 specjalne, kobiece pakiety:

Odprężający i pielęgnujący ciało marokański Błotny Rytuał Rasoul dla dwóch przyjaciółek. Po seansie podamy Wam kieliszek Prosecco 🥂

czas: 60 min cena 290 zł (2 osoby)

wyb_btn2

 


 

Babski Wypad to wyjątkowy czas, w wyjątkowych wnętrzach SPA1306. Peeling całego ciała wygładzi i oczyści skórę, masaż nóg, pleców oraz ramion rozluźni mięśnie, a podana na końcu lampka Prosecco 🥂 wprowadzi w stan głębokiego relaksu.

czas: 60 min cena: 390 zł (2 osoby)

wyb_btn2

 


 

Dzień Kobiet w SPA to celebracja kobiecości! Rozpoczyna się sesją w łaźni parowej, po której następuje masaż relaksacyjny całego ciała z użyciem pielęgnującego wosku specjalnej świecy. Ostatnim etapem pielęgnacji jest zabieg parafinowy na dłonie, po którym poczęstujemy Was lampką Prosecco 🥂 i fondue czekoladowym z owocami! 

czas: 120 min cena: 570 zł (2 osoby)

wyb_btn2

 


 

Chciałabyś zorganizować spotkanie dla większej grupy przyjaciółek w SPA 1306? Marzysz o tym, by konkretny zabieg relaksacyjny wszedł w skład Waszego spotkania? Napisz lub zadzwoń do nas – przygotujemy dla Was specjalną ofertę!


Rezerwacja wizyt: 

Zadzwoń: 882 014 767,  wyślij e-mail: spa1306@termymaltanskie.com.pl lub napisz: na naszym facebook’u 

 

Skip to content