Promocje

NOWOŚĆ W REWELACYJNEJ CENIE!

JUŻ JEST – ACCENT PRIME – AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH W SPA 1306!

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I EFEKT WIDOCZNY PO 1 ZABIEGU!

Accent Prime™ to najbardziej zaawansowana platforma zabiegowa firmy Alma Laser przeznaczona do zabiegów wyszczuplających, modelujących ciało i ujędrniających skórę.

Skuteczność Accent Prime™ jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącej w sobie falę podłużną i poprzeczną  z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz.

Dzięki Accent Prime™ pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z wybranego obszaru ciała. Daje on widoczne rezultaty w kształtowaniu ud, pośladków, linii bioder brzucha czy ramion.

SPRAWDZIŁYŚMY TO!

W pierwszym tygodniu obecności Accent Prima w naszym SPA zabiegom poddały się pierwsze kobiety. Zmierzyliśmy je przed i po zabiegu i efekty mówią same za siebie!

Klientka Wybrana partia Spadek centymetrów po 1 zabiegu
Katarzyna Uda – 5 cm
Aneta Brzuch + boczki – 7 cm (2 zabiegi)
Barbara Brzuch – 4 cm
Magdalena Brzuch – 3 cm
Aleksandra Brzuch – 3 cm
Karolina Pośladki – 4 cm
Magda Brzuch + boczki – 6 cm
Dominika Uda – 4 cm

Cellulit to problem, który dręczy wiele kobiet, a oferowane na rynku kosmetyki, zabiegi, rekomendowane diety, w większości przypadku nie dają oczekiwanych rezultatów. Accent Prime™ oferuje klinicznie sprawdzone rozwiązanie, które skutecznie redukuje cellulit.

EFEKT WOW w WOW – CENIE!

Na start oferujemy Tobie najniższą cenę w Poznaniu! Tylko teraz masz okazję przekonać się na własnym ciele jak skutecznie działa Accent Prime wydając tak niewiele. Porównaj ceny zabiegów i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty naszego SPA.

Dowiedz się więcej