spa poznań

Marokański Błotny Rytuał Rasoul

Marokański Błotny Rytuał Rasoul w SPA1306: Twoja Podróż do Orientu Pielęgnacji

W SPA1306, w poznańskich Termach Maltańskich, czeka na Ciebie niezwykłe doświadczenie pielęgnacyjne, które zabierze Cię w egzotyczną podróż do Orientu. „Marokański Błotny Rytuał Rasoul” to tajemniczy zabieg, który nie tylko oczyszcza i odżywia Twoją skórę, ale także zapewnia głęboki relaks i odprężenie. Pozwól nam opowiedzieć Ci o tym wyjątkowym rytuale, który ożywi Twoje ciało i duszę.

Marokański sekret pielęgnacji

„Marokański Błotny Rytuał Rasoul” to orientalny zabieg pielęgnacyjny, który czerpie inspirację z tajemnic Maroka. Centralnym elementem tego rytuału jest obłożenie ciała specjalną glinką, która ma zdolność oczyszczania i odżywiania skóry w sposób naturalny i niezwykle skuteczny. To jest moment, w którym Twoja skóra będzie oczyszczona z toksyn i zanieczyszczeń, a jednocześnie dostarczona zostanie jej niezbędna pielęgnacja.

Unikalne pomieszczenie dla peelingu, sauny i łaźni parowej

Zabieg odbywa się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, które jest wielofunkcyjne i tworzy wyjątkową atmosferę. Najpierw spędzisz kilka chwil w łaźni, gdzie glinka zacznie zastygać i działać na Twoją skórę. Po kilku minutach, to pomieszczenie zmienia się w saunę parową, co pozwala na otwarcie porów skóry i intensyfikację działania glinki. To jest moment, w którym Twoja skóra będzie gotowa na przyjęcie wszystkich korzystnych składników zawartych w glince.

Delikatne obmycie pod deszczownicą

Kulminacyjnym punktem tego rytuału jest delikatne obmycie ciała pod deszczownicą. To nie tylko chwila relaksu, ale i odprężenia, kiedy zimna woda spływa po Twoim ciele, usuwając resztki glinki, schładzając ciało po saunie i pozostawiając skórę jedwabiście gładką i odżywioną. To jest moment, w którym poczujesz się jak odrodzony.

Zdrowie i odprężenie

„Marokański Błotny Rytuał Rasoul” to nie tylko pielęgnacja skóry, to także korzyści zdrowotne. Zabieg pozytywnie oddziałuje na układ mięśniowy, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu i głęboko relaksuje. To jest szansa na oderwanie się od codziennego stresu i zatopienie się w orientalnej atmosferze.

Zdecyduj się na „Marokański Błotny Rytuał Rasoul” w SPA1306 i przeżyj niezapomnianą podróż pielęgnacyjną do Orientu. Twoje ciało i dusza zasługują na to wyjątkowe doświadczenie. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój termin już teraz, by rozpocząć tę niezwykłą podróż pielęgnacji.

ZOBACZ FILM O ZABIEGU RASOUL

Umów się na wizytę:

tel.: (+48) 61 222 61 47
(+48) 882 014 767
spa1306@termymaltanskie.com.pl

Skip to content