spa poznań

Spotkanie świąteczne w SPA 1306

A gdyby tak… zamiast tradycyjnego celebrowania spotkania wigilijnego w Twojej firmie zorganizować w tym roku coś absolutnie wyjątkowego?
Spotkanie świąteczne w SPA 1306 to szansa na spotkanie w miłej, orientalno-świątecznej atmosferze połączonej z relaksującymi zabiegami pielęgnacyjnymi, które same w sobie staną się prezentem dla Twoich Pracowników.

Przygotowaliśmy dla Was trzy pakiety zawierające najlepsze rytuały i masaże, które wykonujemy w SPA od lat i które niezmiernie cieszą naszych Klientów.
Z przyjemnością przygotujemy dla Was również indywidualny pakiet, skomponowany specjalnie pod potrzeby Twoje i Twoich pracowników.
W ramach każdego pakietu możemy dodatkowo przygotować smaczny, świąteczny catering oraz drobne upominki dla Pracowników.


Rezerwacja terminów na Spotkania Świąteczne w SPA 1306:

Zadzwoń: 882 014 767
 wyślij e-mail: spa1306@termymaltanskie.com.pl
napisz: na naszym facebook’u


3 specjalne, pakiety na spotkanie świąteczne w SPA 1306: 
x

spa_swiateczne_pakiet_bialy(m)

PAKIET BIAŁY – Wspólne świętowanie w orientalnym klimacie SPA 1306, oczyszczający, odżywiający skórę i relaksujący Marokański Błotny Rytuał Rasoul oraz kieliszek Prosecco dla wszystkich.

cena: od 170 zł za osobę

 


spa_swiateczne_pakiet_srebrny(m)

PAKIET SREBRNY – Wspólne świętowanie, relaksujący Marokański Błotny Rytuał Rasoul, ajurwedyjski masaż relaksujący Abhyanga, drobny upominek dla Pracowników oraz lampka Prosecco. 

cena: od 350 zł za osobę

 


spa_swiateczne_pakiet_zloty(m)

PAKIET ZŁOTY – Odprężające rytuały wraz z hydromasażem, peelingiem, maską i masażem całego ciała? Może orientalna, relaksująca ceremonia Hammam? Pyszny catering i prezenty dla pracowników? Jeśli masz swoje wyjątkowe pomysły na wigilię dla Pracowników – napisz do nas. Skomponujemy dla Ciebie i Twojego Zespołu niepowtarzalną ofertę.

cena: wycena indywidualna

Zadzwoń: 882 014 767
 wyślij e-mail: spa1306@termymaltanskie.com.pl
napisz: na naszym facebook’u